Sport στην tv (30/11/2019)

09:20LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

10:35LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

11:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

OTE Sport 5 HD

 

12:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

ΕΡΤ SPORTS HD

 

12:00LIVE

Σκι Ανώμαλου Δρόμου: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

13:30LIVE

Παλαιό Φάληρο-Εθνικός

Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών

ΕΡΤ SPORTS HD

 

14:00LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σουηδία

Eurosport 1

 

14:00LIVE

Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

Σαν Πάουλι-Ανόβερο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:30LIVE

Τσάρλτον-Σέφιλντ Γουένσντεϊ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 1 HD

 

14:30LIVE

Νιουκάστλ-Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

14:50LIVE

Βορινό Σύνθετο

Σπορ – Φινλανδία

Eurosport 1

 

14:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 5 HD

 

15:00LIVE

Τρίκαλα-Ιεράπετρα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι

Auto-moto – Κατατακτήριες δοκιμές

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:30LIVE

Σοσό-Τρουά

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

 

15:30LIVE

Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Σουηδία

Eurosport 1

 

15:40LIVE

Σνούκερ: Βρετανικό πρωτάθλημα

Σπορ – 2η ημέρα, Γιορκ

Eurosport 2

 

16:00LIVE

Μπρέσια-Αταλάντα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

16:30LIVE

Πάντερμπορν-Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Χόφενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Κολονία-Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 9 HD

 

16:45LIVE

Περιστέρι-Λάρισα

Μπάσκετ – Basket League

Ert.gr

 

17:00LIVE

Ντέρμπι-Κ.Π.Ρ.

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 5 HD

 

17:00LIVE

Λίβερπουλ-Μπράιτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 2 HD

 

17:00LIVE

ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας

Μπάσκετ – Basket League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 6 HD

 

17:15LIVE

Πανιώνιος-Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

17:15LIVE

ΑΕΛ-Βόλος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 3 HD

 

17:15LIVE

Άλμα με Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Ρούκα

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:00LIVE

Τζένοα-Τορίνο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

19:20LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 1

 

19:30LIVE

ΟΦΗ-ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – ΗΠΑ

Eurosport 2

 

19:30LIVE

Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 1 HD

 

19:30LIVE

Σαουθάμπτον-Γουότφορντ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Μαγιόρκα-Μπέτις

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 3 HD

 

19:50LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Χειμερινά Σπορ

Eurosport 1

 

20:00LIVE

Μπενφίκα-Μαρίτιμο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 7 HD

 

20:45LIVE

Στίβος: Βρετανικό πρωτάθλημα

Σπορ – 2η ημέρα – Γιορκ

Eurosport 2

 

21:00LIVE

Ρεμς-Μπορντό

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

21:00LIVE

Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

Σπορ – Καναδάς

Eurosport 1

 

21:15LIVE

Πρώτος Ημιτελικός

Σπορ – Παγκόσμιο Beach Soccer

ΕΡΤ SPORTS HD

 

21:30LIVE

Ανδόρα-Μπασκόνια

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 6 HD

 

21:45LIVE

Φιορεντίνα-Λέτσε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

22:00LIVE

Βαλένθια-Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *