Sport στην tv (10/11/2019)

07:00LIVE

Fed Cup: Αυστραλία-Γαλλία

Σπορ – Τένις

OTE Sport 7 HD

 

08:00LIVE

Μαραθώνιος Αθήνας

Σπορ – Αγώνας

ΕΡΤ SPORTS HD

 

09:00LIVE

Fed Cup: Αυστραλία-Γαλλία

Σπορ – Τένις

OTE Sport 7 HD

 

11:00LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαμπό

– 3η ημέρα

Eurosport 2

 

13:00LIVE

Δράμα-Φαίακας Κέρκυρας

Σπορ – Handball Premier

ΕΡΤ SPORTS HD

 

13:00LIVE

Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

13:15LIVE

Άγιαξ-Ουτρέχτη

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 3 HD

 

13:30LIVE

Κάλιαρι-Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

13:30LIVE

Ομπραντόιρο-Μπασκόνια

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 4 HD

 

14:00LIVE

Κάρντιφ-Μπρίστολ Σίτι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 4 HD

 

14:15LIVE

Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 5 HD

 

14:30LIVE

Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

14:30LIVE

Νυρεμβέργη-Αρμίνια Μπίλεφελντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:40LIVE

Cyclo-Cross: Ευρωπαϊκά Πρωταθλήματα

Σπορ – Αγώνας

Eurosport 1

 

14:45LIVE

Απόλλων Πόντου-Πλατανιάς

Ποδόσφαιρο – Super League 2

ΕΡΤ SPORTS HD

 

15:00LIVE

Αιγάλεω-Ιωνικός

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Άρης-Αστέρας Τρίπολης

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

15:00LIVE

Μπιλμπάο-Λεβάντε

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 9 HD

 

15:30LIVE

Βίλεμ-Αϊντχόφεν

Ποδόσφαιρο – Eredivisie

Novasports 3 HD

 

16:00LIVE

Σαμπντόρια-Αταλάντα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

16:00LIVE

Λάτσιο-Λέτσε

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 5 HD

 

16:00LIVE

Ουντινέζε-ΣΠΑΛ

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 24 HD

 

16:00LIVE

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπράιτον

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 2 HD

 

16:00LIVE

Nitto ATP Finals

Σπορ – Τένις

OTE Sport 6 HD

 

16:00LIVE

Γουλβς-Άστον Βίλα

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 7 HD

 

16:10LIVE

Cyclo-Cross: Ευρωπαϊκά Πρωταθλήματα

Σπορ – Αγώνας

Eurosport 1

 

16:25LIVE

Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδηλασίας Πίστας

Σπορ – 3η ημέρα, Γλασκώβη

Eurosport 2

 

16:30LIVE

Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές

Μπάσκετ – Basketball Super League

OTE Sport 4 HD

 

17:00LIVE

Ξάνθη-Πανιώνιος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:00LIVE

Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 5 HD

 

17:15LIVE

Προμηθέας-Παναθηναϊκός

Μπάσκετ – Προημιτελικά Κυπέλλου Ελλάδας

ΕΡΤ 1

 

17:15LIVE

Ολυμπιακός-Ατρόμητος

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

18:00LIVE

ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Λοκομοτίβ Κουμπάν

Μπάσκετ – VTB League

OTE Sport 9 HD

 

18:05LIVE

Μονπελιέ-Τουλούζ

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

18:30LIVE

Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

19:00LIVE

Πάρμα-Ρόμα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 4 HD

 

19:00LIVE

Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

19:30LIVE

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Βόλεϊ – Volley League Γυναικών

ΕΡΤ SPORTS HD

 

19:30LIVE

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

19:30LIVE

Χετάφε-Οσασούνα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα

Μπάσκετ – Liga ACB

OTE Sport 7 HD

 

20:00LIVE

Κίελο-Πόρτο

Σπορ – Χάντμπολ

OTE Sport 8 HD

 

21:45LIVE

Γιουβέντους-Μίλαν

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

22:00LIVE

Μαρσέιγ-Λιόν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 3 HD

 

22:00LIVE

Μπέτις-Σεβίλλη

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Nitto ATP Finals

Σπορ – Τένις

OTE Sport 6 HD

 

22:30LIVE

Μινεσότα Τίμπεργουλβς-Ντένβερ Νάγκετς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

 

23:00LIVE

Μποαβίστα-Πόρτο

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 3 HD

 

00:00LIVE

Σαν Αντόνιο Σπερς-Μπόστον Σέλτικς

Μπάσκετ – ΝΒΑ

OTE Sport 4 HD

 

01:00LIVE

Ν. Κορέα-Μεξικό

Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Κ17

ΕΡΤ SPORTS HD

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *