Sport στην tv (9/11/2019)

07:00LIVE

Fed Cup: Αυστραλία-Γαλλία

Σπορ – Τένις

OTE Sport 7 HD

 

11:00LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαμπό

Σπορ – 2η ημέρα

Eurosport 2

 

12:30LIVE

Μαραθώνιος Αθήνας

Σπορ – Τελετή έναρξης

ΕΡΤ SPORTS HD

 

14:00LIVE

Γλυφάδα-Υδραϊκός

Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών

ΕΡΤ SPORTS HD

 

14:00LIVE

Αλαβές-Βαγιαδολίδ

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

14:00LIVE

Κίελo-Αμβούργο

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

14:30LIVE

Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 1 HD

 

14:30LIVE

Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 1 HD

 

15:00LIVE

Τρίκαλα-Βέροια

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 3

 

16:00LIVE

Μπρέσια-Τορίνο

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 2 HD

 

16:30LIVE

Χέρτα Βερολίνου-Λειψία

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 3 HD

 

16:30LIVE

Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 7 HD

 

16:30LIVE

Μάιντς-Ουνιόν Βερολίνου

Ποδόσφαιρο – Bundesliga 2

OTE Sport 8 HD

 

16:30LIVE

Πάντερμπορν-Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 9 HD

 

17:00LIVE

Πρέστον-Χάντερσφιλντ

Ποδόσφαιρο – Championship

Novasports 3 HD

 

17:00LIVE

Διαγόρας-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ – Προημιτελικά Κυπέλλου Ελλάδας

ΕΡΤ 3

 

17:00LIVE

Μαραθώνιος Αθήνας

Σπορ – 10 χλμ.

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:00LIVE

Βαλένθια-Γρανάδα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

17:15LIVE

Βόλος-Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 1 HD

 

18:00LIVE

ΑΕΚ-Ρέθυμνο

Μπάσκετ – Προημιτελικά Κυπέλλου Ελλάδας

ΕΡΤ SPORTS HD

 

18:30LIVE

Μπρεστ-Παρί Σεν Ζερμέν

Ποδόσφαιρο – Ligue 1

Novasports 4 HD

 

19:00LIVE

Ίντερ-Βερόνα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 3 HD

 

19:30LIVE

ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

Ποδόσφαιρο – Super League 1

Novasports 2 HD

 

19:30LIVE

Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ

Ποδόσφαιρο – Bundesliga

OTE Sport 1 HD

 

19:30LIVE

Λέστερ-Άρσεναλ

Ποδόσφαιρο – Premier League

OTE Sport 2 HD

 

19:30LIVE

Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 3 HD

 

20:00LIVE

Περιστέρι-Ήφαιστος

Μπάσκετ – Προημιτελικά Κυπέλλου Ελλάδας

ΕΡΤ SPORTS HD

 

20:00LIVE

Σάντα Κλάρα-Μπενφίκα

Ποδόσφαιρο – Liga Nos

OTE Sport 8 HD

 

20:25LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ποδηλασίας

Σπορ – 2η ημέρα, Γλασκώβη

Eurosport 1

 

21:30LIVE

Μπρέσια-Κάζαλματζορε

Βόλεϊ – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

OTE Sport 9 HD

 

21:45LIVE

Νάπολι-Τζένοα

Ποδόσφαιρο – Serie A

Novasports 1 HD

 

22:00LIVE

Μπαρτσελόνα-Θέλτα

Ποδόσφαιρο – La Liga Santader

OTE Sport 2 HD

 

22:00LIVE

Next Gen ATP Finals

Σπορ – Τένις

OTE Sport 6 HD

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *