Προπόνηση οι μικτές της ΕΠΣΘ

Οι κλήσεις του Αντώνη Μάνδαλου

Την Πέμπτη 7/11/2019 στο ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των μικτών ομάδων Κ12 & Κ14 για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.

Ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

Κ12 (Ώρα προσέλευσης 17:15 , ώρα έναρξης 17:30)

  1. ΤΖΙΟΥΜΑΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΤΖΕΚΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  3. ΔΙΧΤΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΒΑΪΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  6. ΒΕΛΕΤΖΑΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  7. ΑΖΙΖΑΪ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  8. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  9. ΜΠΑΝΤΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΜΑΚΑΚΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  13. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΡΑΪΟΣ Λ. (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  15. ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  16. ΡΑΪΟΣ Γ. (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  17. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  18. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  19. ΚΑΝΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  20. ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  21. ΤΑΣΣΙΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  22. ΡΑΝΓΚΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝΑΛΙΩΝ )
  23. ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΤΕΦ/ΚΕΙΟΥ)
  24. ΜΑΚΡΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  25. ΚΑΡΑΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  26. ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  27. ΓΚΕΤΣΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)

Κ14 (Ώρα προσέλευσης 18:30 , ώρα έναρξης 18:45)

  1. ΒΛΙΩΡΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΑΣ)
  3. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΘΩΜΑΪΔΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  5. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  6. ΛΙΑΤΣΙΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  8. ΔΡΑΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  9. ΓΕΩΡΓΙΤΖΙΚΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  10. ΣΤΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΣΙΣΚΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  12. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  13. ΣΙΟΥΤΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  14. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  15. ΚΑΝΟΥΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  16. ΤΣΟΥΤΣΑΣ (ΑΚΡΟΠΟΛΗ)
  17. ΛΥΚΟΥΡΙΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  18. ΠΑΠΠΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  19. ΝΤΑΒΛΑΜΑΝΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  20. ΝΙΚΟΥΔΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  21. ΜΑΡΚΟΥ (ΘΗΣΕΑΣ)
  22. ΚΑΪΟ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  23. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ
  24. ΝΙΚΟΥ (ΝΙΚΗ Β.)
  25. ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  26. ΝΤΙΝΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  27. ΜΠΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  28. ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *