Sport στην tv (12/10/2019)

11:30LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Ιαπωνίας

Σπορ – Κατατακτήριες δοκιμές

OTE Sport 6 HD

 

14:00LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Ιαπωνίας

Σπορ – Κατατακτήριες δοκιμές

ΕΡΤ SPORTS HD

 

11:30LIVE

Shanghai Masters: Τσιτσιπάς-Μεντβέντεφ

Σπορ – Τένις

Eurosport 2

 

15:00LIVE

Βουλιαγμένη-Εθνικός

Πόλο – Α1 Πόλο Ανδρών

ΕΡΤ 3

 

15:00LIVE

Τουρνουά WTA

Σπορ – Τένις – Ημιτελικά

OTE Sport 6 HD

 

15:30LIVE

Περιστέρι-Πανιώνιος

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

Κολοσσός-Λαύριο

Μπάσκετ – Basket League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

Ένωση Πανασπροπυργιακού-Καβάλα

Ποδόσφαιρο – Football League

ΕΡΤ 2

 

15:30LIVE

ATP Masters 1000

Μπάσκετ – Τένις

ΕΡΤ 2

 

16:00LIVE

Ηρακλής-Ρέθυμνο

Ποδόσφαιρο – Basket League

OTE Sport 2 HD

 

17:00LIVE

Ήφαιστος-ΑΕΚ

Σπορ – Basket League

ΕΡΤ SPORTS HD

 

17:00LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ενόργανης

Μπάσκετ – Τελικοί – Στουτγκάρδη

OTE Sport 8 HD

 

17:00LIVE

Γεωργία-Ιρλανδία

Σπορ – Προκριματικά Euro 2020

Eurosport 2

 

17:45LIVE

Τουρνουά WTA

Μπάσκετ – Τένις – Ημιτελικά

ΕΡΤ 2

 

18:50LIVE

Κάλεβ-Ούνιξ Καζάν

Σπορ – VTB League

Eurosport 1

 

19:00LIVE

Ιωνικός-ΠΑΟΚ

Μπάσκετ – Basket League

Novasports 1 HD

 

19:00LIVE

Γερμανία-Ουγγαρία

Ποδόσφαιρο – Socca World Cup

OTE Sport 2 HD

 

19:00LIVE

Internation Swimming League

Ποδόσφαιρο – 2η ημέρα, Ιντιανάπολις

OTE Sport 3 HD

 

19:00LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike

Σπορ – Superpole

Eurosport 2

 

19:00LIVE

Βοσνία-Φινλανδία

Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Euro 2020

OTE Sport 7 HD

 

20:00LIVE

Βέλγιο-Λιθουανία

Μπάσκετ – Socca World Cup

OTE Sport 4 HD

 

20:00LIVE

Δανία-Ελβετία

Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Euro 2020

Novasports 1 HD

 

20:00LIVE

Νήσοι Φερόε-Ρουμανία

Σπορ – Προκριματικά Euro 2020

Eurosport 2

 

21:30LIVE

Internation Swimming League

Μπάσκετ – 2η ημέρα, Ιντιανάπολις

OTE Sport 8 HD

 

21:30LIVE

Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε

Βόλεϊ – Basketball Super League

OTE Sport 9 HD

 

21:45LIVE

Ιταλία-Ελλάδα

Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Euro 2020

OTE Sport 2 HD

 

21:45LIVE

Ιταλία-Ελλάδα

Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Euro 2020

OTE Sport 3 HD

 

21:45LIVE

Λιχτενστάιν-Αρμενία

Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Euro 2020

OTE Sport 7 HD

 

21:45LIVE

Μάλαγα-Μπανταλόνα

Ποδόσφαιρο – Liga ACB

Open TV

 

21:45LIVE

Ιμόκο Κονελιάνο-Μόντσα

Ποδόσφαιρο – Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

OTE Sport 1 HD

 

21:50LIVE

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike

Σπορ – Αγώνας

Eurosport 1

 

21:50LIVE

Νορβηγία-Ισπανία

Σπορ – Προκριματικά Euro 2020

Eurosport 1

 

05:50LIVE

Formula 1: Γκραν Πρι Ιαπωνίας

Auto-moto – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

OTE Sport 5 HD

 

05:50LIVE

Μάλτα-Σουηδία

Auto-moto – Προκριματικά Euro 2020

OTE Sport 5 HD

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *