Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΘ

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΠΣΘ  2018-2019

 

 1η αγωνιστική:29-30/9 (4 μ.μ.)

Δήμητρα-Αγία Παρασκευή
Διαγόρας-Αγία Άννα

Ηρακλής -Ακρόπολη

Αίας-Σαρακηνός
Μαγνησιακός-Σκιάθος

Ρήγας-Πύρασος
Μυρμιδόνες-Πρωτεσίλαος

 

2η αγωνιστική:6-7/10 (4 μ.μ.)

Διαγόρας-Δήμητρα

Αγία Παρασκευή-Ηρακλής

Αγία Άννα –Αίας

Ακρόπολη –Μαγνησιακός

Σαρακηνός-Ρήγας

Σκιάθος-Μυρμιδόνες

Πύρασος-Πρωτεσίλαος

 

 3η αγωνιστική: 13-14/10 (4 μ.μ.)

 

Δήμητρα- Ηρακλής

Αιας-Διαγόρας

Μαγνησιακός-Αγία Παρασκευή

Ρήγας-Αγία Αννα

Μυρμιδόνες-Ακρόπολη

Πρωτεσίλαος-Σαρακηνός

Πύρασος-Σκιάθος

 

 4η αγωνιστική :20-21/10 (4 μ.μ.)

 

Αίας-Δήμητρα

Ηρακλής-Μαγνησιακός

Διαγόρας-Ρήγας

Αγία Παρασκευή-Μυρμιδόνες

Αγία Άννα –Πρωτεσίλαος

Ακρόπολη-Πύρασος

Σαρακηνός-Σκιάθος

 

5η αγωνιστική: 3-3/11 (3 μ.μ.)

 

Δήμητρα-Μαγνησιακός

Ρήγας –Αίας

Μυρμιδόνες-Ηρακλής

Πρωτεσίλαος-Διαγόρας

Πύρασος-Αγία Παρασκευή

Σκιάθος-Αγία Αννα

Σαρακηνός-Ακρόπολη

 

 6η αγωνιστική:10-11/11 (3 μ.μ.)

 

Ρήγας-Δήμητρα

Μαγνησιακός-Μυρμιδόνες

Αίας-Πρωτεσίλαος

Ηρακλής-Πύρασος

Διαγόρας-Σκιάθος

Αγία Παρασκευή-Σαρακηνός

Αγία Αννα-Ακρόπολη
 

7η αγωνιστική: 17-18/11 (3 μ.μ.)

 

Δήμητρα-Μυρμιδόνες

Πρωτεσίλαος-Ρήγας

Πυρασος-Μαγνησιακός

Σκιάθος-Αίας

Σαρακηνός-Ηρακλής

Ακρόπολη-Διαγόρας

Αγία Άννα –Αγία Παρασκευή

 

 

8η αγωνιστική: 24-25/11 (3 μ.μ.)

 

Πρωτεσίλαος-Δήμητρα

Μυρμιδόνες-Πύρασος

Ρήγας-Σκιάθος

Μαγνησιακός-Σαρακηνός

Αίας-Ακρόπολη

Ηρακλής-Αγία Άννα

Διαγόρας-Αγία Παρασκευή

 

9η αγωνιστική:1-2/12 (3 μ.μ.)

 

Δήμητρα-Πύρασος

Σκιάθος-Πρωτεσίλαος

Σαρακηνός-Μυρμιδόνες

Ακρόπολη-Ρηγας

Αγια Άννα-Μαγνησιακός

Αγία Παρασκευή-Αίας

Ηρακλής-Διαγόρας

 10η αγωνιστική: 8-9/12 (3 μ.μ.)

 

Σκιάθος-Δήμητρα

Πύρασος-Σαρακηνός

Πρωτεσίλαος-Ακρόπολη

Μυρμιδόνες-Αγία Άννα

Ρήγας-Αγία Παρασκευή

Μαγνησιακός-Διαγόρας

Αιας-Ηρακλής

 

11η αγωνιστική: 15-16/12 (3 μ.μ.)

 

Δήμητρα-Σαρακηνός

Ακρόπολη-Σκιάθος

Αγία Αννα –Πύρασος

Αγία Παρασκευή-Πρωτεσίλαος

Διαγόρας-Μυρμιδόνες

Ηρακλής-Ρήγας

Μαγνησιακός-Αίας
 

12η αγωνιστική: 5-6/1/19 (3 μ.μ.)

 

Ακρόπολη-Δήμητρα

Σαρακηνός-Αγία Άννα

Σκιάθος-Αγία Παρασκευή

Πύρασος-Διαγόρας

Πρωτεσίλαος-Ηρακλής

Μυρμιδόνες –Αίας

Ρήγας-Μαγνησιακός

 

13η αγωνιστική: 12-13/1 (3 μ.μ.)

 

Δήμητρα-Αγία Άννα

Αγία Παρασκευή-Ακρόπολη

Διαγόρας-Σαρακηνός

Ηρακλής-Σκιάθος

Αίας-Πύρασος

Μαγνησιακός-Πρωτεσίλαος

Μυρμιδόνες-Ρήγας

 

Β’ Κατηγορία ΕΠΣΘ 2018-2019

 

1η Αγωνιστική

Αγχίαλος-ΑΕ 2002

Τοξότης-Αστέρας

Ελευθεριακός-Παγασητικός

Δάφνη-Μακρινίτσα

Μικροθήβες-Πανιώνιος

Ιάσων -Ανθιμος Γαζής

Ρεπό: Πηλέας

 

2η Αγωνιστική

Πηλέας-Αγχίαλος

ΑΕ 2002-Τοξότης

Αστέρας-Δάφνη

Παγασητικός-Μικροθήβες

Μακρινίτσα-Ιάσων

Πανιώνιος-Ανθιμος Γαζής

Ρεπό: Ελευθεριακός

 

3η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Τοξότης

Ελευθεριακός-Πηλέας

Δάφνη-ΑΕ 2002

Ιάσων -Αστέρας

Ανθιμος Γαζής-Παγασητικός

Πανιώνιος-Μακρινίτσα

Ρεπό: Μικροθήβες

 

4η Αγωνιστική

Ελευθεριακός-Αγχίαλος

Τοξότης-Δάφνη

Πηλέας-Μικροθήβες

ΑΕ 2002-Ιάσων

Αστέρας-Πανιώνιος

Παγασητικός-Μακρινίτσα

Ρεπό: Ανθιμος Γαζής

 

5η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Δάφνη

Μικροθήβες-Ελευθεριακός

Ιάσων -Τοξότης

Ανθιμος Γαζής-Πηλέας

Πανιώνιος-ΑΕ 2002

Παγασητικός-Αστέρας

Ρεπό: Μακρινίτσα

 

6η Αγωνιστική

Μικροθήβες-Αγχίαλος

Δάφνη-Ιάσων

Ελευθεριακός-Ανθιμος Γαζής

Τοξότης-Πανιώνιος

Πηλέας-Μακρινίτσα

ΑΕ 2002-Παγασητικός

Ρεπό: Αστέρας

 

7η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Ιάσων

Ανθιμος Γαζής-Μικροθήβες

Πανιώνιος-Δάφνη

Μακρινίτσα-Ελευθεριακός

Παγασητικός-Τοξότης

Αστέρας-Πηλέας

Ρεπό: ΑΕ 2002

 

8η Αγωνιστική

Ανθιμος Γαζής-Αγχίαλος

Ιάσων -Πανιώνιος

Μικροθήβες-Μακρινίτσα

Δάφνη-Παγασητικός

Ελευθεριακός-Αστέρας

Πηλέας-ΑΕ 2002

Ρεπό: Τοξότης

 

9η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Πανιώνιος

Μακρινίτσα-Ανθιμος Γαζής

Παγασητικός-Ιάσων

Αστέρας-Μικροθήβες

ΑΕ 2002-Ελευθεριακός

Τοξότης-Πηλέας

Ρεπό: Δάφνη

 

10η Αγωνιστική

Μακρινίτσα-Αγχίαλος

Πανιώνιος-Παγασητικός

Ανθιμος Γαζής-Αστέρας

Μικροθήβες-ΑΕ 2002

Δάφνη-Πηλέας

Ελευθεριακός-Τοξότης

Ρεπό: Ιάσων

 

11η Αγωνιστική

Αγχίαλος-Παγασητικός

Αστέρας-Μακρινίτσα

ΑΕ 2002-Ανθιμος Γαζής

Πηλέας-Ιάσων

Τοξότης-Μικροθήβες

Δάφνη-Ελευθεριακός

Ρεπό: Πανιώνιος

 

12η Αγωνιστική

Αστέρας-Αγχίαλος

Μακρινίτσα-ΑΕ 2002

Πανιώνιος-Πηλέας

Ανθιμος Γαζής-Τοξότης

Ιάσων -Ελευθεριακός

Μικροθήβες-Δάφνη

Ρεπό: Παγασητικός

 

13η Αγωνιστική

ΑΕ 2002-Αστέρας

Πηλέας-Παγασητικός

Τοξότης-Μακρινίτσα

Ελευθεριακός-Πανιώνιος

Δάφνη-Ανθιμος Γαζής

Ιάσων -Μικροθήβες

Ρεπό: Αγχίαλος

 

Γ’ Κατηγορία ΕΠΣΘ

 

1η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Άθλος

Εν. Λεχωνίων-Ιωλκός

Αθλ. Κολλέγιο-ΑΠΟΒ

Σκόπελος-Νέος Μαγνησιακός

Ηρακλής Αγ. Θ.-Δημητριάς

Απόλλων Καν.-Ερμής

Δύναμις-Κένταυρος Ν.Π.

 

2η Αγωνιστική

Εν. Λεχωνίων- Αχιλλέας

Άθλος-Αθλ. Κολλέγιο

Ιωλκός-Σκόπελος

ΑΠΟΒ-Ηρακλής Αγ. Θ.

Νέος Μαγνησιακός-Απόλλων Καν.

Δημητριάς-Δύναμις

Ερμής-Κένταυρος Ν.Π.

 

3η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Αθλ. Κολλέγιο

Σκόπελος-Εν. Λεχωνίων

Ηρακλής Αγ. Θ.-Άθλος

Απόλλων Καν.-Ιωλκός

Δύναμις-ΑΠΟΒ

Κένταυρος Ν.Π.-Νέος Μαγνησιακός

Ερμής-Δημητριάς

 

4η Αγωνιστική

Σκόπελος-Αχιλλέας

Αθλ. Κολλέγιο-Ηρακλής Αγ. Θ.

Εν. Λεχωνίων-Απόλλων Καν.

Άθλος-Δύναμις

Ιωλκός-Κένταυρος Ν.Π.

ΑΠΟΒ-Ερμής

Νέος Μαγνησιακός-Δημητριάς

 

5η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Ηρακλής Αγ. Θ.

Απόλλων Καν.-Σκόπελος

Δύναμις-Αθλ. Κολλέγιο

Κένταυρος Ν.Π.-Εν. Λεχωνίων

Ερμής-Άθλος

Δημητριάς-Ιωλκός

Νέος Μαγνησιακός-ΑΠΟΒ

 

6η Αγωνιστική

Απόλλων Καν.-Αχιλλέας

Ηρακλής Αγ. Θ.-Δύναμις

Σκόπελος-Κένταυρος Ν.Π.

Αθλ. Κολλέγιο-Ερμής

Εν. Λεχωνίων-Δημητριάς

Άθλος-Νέος Μαγνησιακός

Ιωλκός-ΑΠΟΒ

 

7η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Δύναμις

Κένταυρος Ν.Π.-Απόλλων Καν.

Ερμής-Ηρακλής Αγ. Θ.

Δημητριάς-Σκόπελος

Νέος Μαγνησιακός-Αθλ. Κολλέγιο

ΑΠΟΒ-Εν. Λεχωνίων

Ιωλκός-Άθλος

 

8η Αγωνιστική

Κένταυρος Ν.Π.-Αχιλλέας

Δύναμις-Ερμής

Απόλλων Καν.-Δημητριάς

Ηρακλής Αγ. Θ.-Νέος Μαγνησιακός

Σκόπελος-ΑΠΟΒ

Αθλ. Κολλέγιο-Ιωλκός

Εν. Λεχωνίων-Άθλος

 

9η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Ερμής

Δημητριάς-Κένταυρος Ν.Π.

Νέος Μαγνησιακός-Δύναμις

ΑΠΟΒ-Απόλλων Καν.

Ιωλκός-Ηρακλής Αγ. Θ.

Άθλος-Σκόπελος

Αθλ. Κολλέγιο-Εν. Λεχωνίων

 

10η Αγωνιστική

Δημητριάς-Αχιλλέας

Ερμής-Νέος Μαγνησιακός

Κένταυρος Ν.Π.-ΑΠΟΒ

Δύναμις-Ιωλκός

Απόλλων Καν.-Άθλος

Ηρακλής Αγ. Θ.-Εν. Λεχωνίων

Σκόπελος-Αθλ. Κολλέγιο

 

11η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Νέος Μαγνησιακός

ΑΠΟΒ-Δημητριάς

Ιωλκός-Ερμής

Άθλος-Κένταυρος Ν.Π.

Εν. Λεχωνίων-Δύναμις

Αθλ. Κολλέγιο-Απόλλων Καν.

Ηρακλής Αγ. Θ.-Σκόπελος

 

12η Αγωνιστική

ΑΠΟΒ-Αχιλλέας

Νέος Μαγνησιακός-Ιωλκός

Δημητριάς-Άθλος

Ερμής-Εν. Λεχωνίων

Κένταυρος Ν.Π.-Αθλ. Κολλέγιο

Δύναμις-Σκόπελος

Απόλλων Καν.-Ηρακλής Αγ. Θ.

 

13η Αγωνιστική

Αχιλλέας-Ιωλκός

Άθλος-ΑΠΟΒ

Εν. Λεχωνίων-Νέος Μαγνησιακός

Αθλ. Κολλέγιο-Δημητριάς

Σκόπελος-Ερμής

Ηρακλής Αγ. Θ.-Κένταυρος Ν.Π.

Δύναμις-Απόλλων Καν.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *