Τσέτσιλας στο Πανθεσσαλικό Βάτσιος στην Κω

Ορίσθηκαν οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Το ματς μεγάλο ματς του Πανθεσσαλικού θα το διευθύνει ο Κωνσταντίνος Τσέτσιλας (φωτο) από τα Γρεβενά, ενώ αυτό του Βόλου στην Κω το Σάββατο, ο Αριστείδης Βάτσιος του συνδέσμου Δυτικής Αττικής.

Οι διαιτητές:

15/09/18 16:30 ΚΩΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ

ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

15/09/18 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΩΝ

ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ ΠΑΣ – ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

 

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ 2006 – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1961

ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

16/09/18 16:30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ – ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16/09/18 16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. – ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ – ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. – ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16/09/18 18:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. – ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο.

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ. – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 88

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ “ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. – ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΠ 1908 (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΘΥΡΩΝ)

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16/09/18 18:30 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 Γ.Σ.

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” 

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. – ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ Α.Ο.

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *